GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2023 11:05

Ulum, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

Hayır elçisi Ulum daha evvel yaptığı birbirinden güzel yardım çalışmalarıyla adından çokça söz ettirmişti. Asrın felaketinde de durdurak bilmeyerek çadır kentlere ekmek dağıtımları yaptı. Yeni çalışması kapsamında bu kez 

Ulum, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

OSB K -19 Konteyner kentinde yaşayan 300 aile için ekmek dağıtımında bulundu. Ulum yaptığı açıklamada yapılan yardım çalışmalarımız çevremizdeki arkadaş eş dost ve yakınlarımızın gönlüne hitap ediyor. Bu vesile ile bir yaptığımız çalışmanın olumlu geri dönüşleri ikinci çalışmanın üzerine kat kat koyarak hazırlanıyor. Yapılan çalışmayı sosyal medyada gören insanlar bizde destek olmak istiyoruz diyorlar. Gelen destekleri insanların ihtiyaçlarına göre günün şartlarında en çok ihtiyaç duyulan şeyler alınarak hazırlamaktayım. Örnek vermem gerekirse istanbul’dan bir dostum arıyor ben anne babam adına ekmek dağıtmanı istiyorum. Ben o dostumuzun niyeti ne ise ona göre dağıtım yapıyorum. 
Sahadaki çalışmalarımıza az çok demeden devam ediyorum elhamdulillah. Bana bu konuda destek veren başta Ankara’daki dostum Özgür Özkınık beye, İstanbul İl Özel İdaresinden  mesai arkadaşlarım; Murat Bozan, Zeynep Gülsüm Erat’a, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığından Dilek Berkpınar’a ve okul arkadaşım Eyüp Gazi Göncüye , Kültür ve Turizm Müdürlüğü personellerine ve isimsiz kahramanlara teşekkür ediyorum. Rabbim dergahında kabul etsin herkesin kesesine bereket versin.

AdminAdmin