SİYASET
Giriş Tarihi : 28-09-2023 16:40   Güncelleme : 28-09-2023 20:31

Milletvekili Kurt, Yeter ki Çocuklarımızın Yüzü Gülsün

Adıyaman merkez Rezip köyünde AK Parti Adıyaman Milletvekili ve MKYK Üyesi Resul Kurt, dünyaca ünlü Şef Biral Serttaş, Ankara ve Adana’dan gelen ekiple beraber öğrencilere hamburger hazırlayıp ikram ettiler.

Milletvekili Kurt, Yeter ki Çocuklarımızın Yüzü Gülsün

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve MKYK Üyesi Resul Kurt,” Bugün Adıyaman merkez Rezip köyümüzdeyiz Ak Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan ve kıymetli dostum dünyaca ünlü Şef Biral Serttaş ve Kurum Müdürlerimizle beraber depremzede çocuklarımıza bir araya geldik. Öğrencilerimizin çeşitli aktivitelerle güzel bir gün geçirmeleri için uğraşıyoruz. Onların gözlerindeki mutluluğu görmek bizim için çok anlamlı. Biliyoruz ki çocuklarımızın yüzü güldüğünde bizlerde mutlu olacağız. Böylesi anlamlı bir organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Rezip köyünde düzenlenen programa, Ak Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan, Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve MKYK Üyesi Resul Kurt, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Mehmet Kelleş, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Adıyaman İl Tarım Müdürü Nurettin Kıyas ve Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu katıldı.

AdminAdmin