SİYASET
Giriş Tarihi : 15-02-2024 12:48

Başkan Adayı Tutdere; Deprem Şehitleri Nedeniyle Karşılama Programı Düzenlenmedi

Milletvekili Tutdere, Adıyaman Havaalanında yaptığı açıklama ile, bugün itibariyle seçim çalışmalarına başladı.

Başkan Adayı Tutdere; Deprem Şehitleri Nedeniyle Karşılama Programı Düzenlenmedi

Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere; Açıklamasında, hemşerilerine çağrıda bulunarak, “31 Mart seçimlerine Cumhuriyet Halk Partisi olarak Adıyaman halkı olarak hazır bir şekilde çalışacağız. Adıyaman’ın kaderi değişecek. Adıyaman halkı sosyal belediyecilikle, halkçı belediyecilikle tanışacak. Artı ‘Yeter!’ diyoruz. Yoksulluk ve hizmetsizlik bizim kaderimiz değil.  Burada 31 Mart’ta hep beraber sahip çıkacağız ve Adıyaman’ımızı yeniden yaşanır hale getireceğiz. Hepinize çağrı yapıyorum, gelin hep beraber bu dönem kentimize, kendimize sahip çıkalım.” diye konuştu.

DEPREM ŞEHİTLERİ NEDENİYLE KARŞILAMA PROGRAMI DÜZENLENMEDİ

Deprem nedeniyle Havalimanında karşılama programı düzenlemediklerini belirten Tutdere, Valilik ve Belediye ziyaretlerinin ardından, Deprem Şehitleri Mezarlığı ziyaretiyle programlarına devam edeceklerini söyledi.

ADAY TANITIM TOPLANTISI YARIN (16 ŞUBAT)

CHP Adıyaman Aday Toplantısının ise yarın (16 Şubat) 13.00’da Can Düğün Salonunda gerçekleştirileceğini kaydeden Tutdere, “Deprem şehitlerimiz nedeniyle, halkımızın acısına saygımız gereği bir karşılama programı düzenlemedik. Ancak yarın tüm halkımıza açık bir şekilde Aday Tanıtım Toplantımızı yapacağız. Tüm hemşehrilerimi saat 13.00’da Can Düğün Salonuna bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin